Volleybalvereniging VVV Delta

Delta wedstrijdprogramma

De aanwijzing van zaaldienst, scheidsrechters en tellers is voor het laatst bijgewerkt op vrijdag 19 januari 2018 om 10:33.


Weergegeven wedstrijden:
Tussen  en  
Teamnaam
Naam scheids/teller


 
zaterdag 20 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA2J2-CD
12:00
Kratos '08 MA 2-VVV DELTA MA 2Tanthof   ZAALDIENST
JCHA2-AB
15:00
VCH JC 1-VVV DELTA JC 1FBK-hal   ZAALDIENST
MA1H2-DE
15:00
Velo MA 1-VVV DELTA MA 1Velo-hal   ZAALDIENST
 
donderdag 25 januari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-BD-2
19:45
Volepo HR 1-VVV DELTA HR 1EPO ssc    
RHHA-GA
20:30
VVV DELTA HR 2-Merenwijk HR 1Kerkpolder1? ? 
RHHB-BA
20:30
VVV DELTA HR 3-Volcano HR 4Kerkpolder1? ? 
 
vrijdag 26 januari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-BH
19:00
Kalinko DS 5-VVV DELTA DS 1Houtrust sporthal    
H1F-BH
19:30
Kratos '08 HS 2-VVV DELTA HS 2Tanthof    
H3O-BH
19:30
Sovicos HS 4-VVV DELTA HS 5Steenwijklaan    
MC2J2-GE
19:30
Velo MC 2-VVV DELTA MC 1Velo-hal   ZAALDIENST
D3P-BH
19:30
Yaarana DS 1-VVV DELTA DS 4Sporthal Roemer Viss    
D2J-BH
20:45
Kalinko DS 6-VVV DELTA DS 3Houtrust sporthal    
H2K-BH
21:00
Yaarana HS 1-VVV DELTA HS 4Sporthal Roemer Viss    
H2J-BH
21:30
Kratos '08 HS 4-VVV DELTA HS 3Tanthof    
 
zaterdag 27 januari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JB2E2-BD
12:30
Kalinko JB 2-VVV DELTA JB 1Houtrust sporthal   ZAALDIENST
D1F-BH
15:00
VollinGo DS 3-VVV DELTA DS 2De Zebra    
HPC-AI
16:00
VV Utrecht HS 4-VVV DELTA HS 1Galgenwaard Sportcen    
H3P-BH
17:00
DOS HS 2-VVV DELTA HS 6De Wiekslag    
MA1H2-FE
17:30
VV Haaglanden MA 2-VVV DELTA MA 1Essesteyn   ZAALDIENST
 
maandag 29 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHA-DG
21:15
Volcano HR 1-VVV DELTA HR 2Fortunahal    
 
donderdag 01 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-BG
20:30
VVV DELTA XR 2-Volcano XR 3Kerkpolder1? ? 
RTHA-DA
20:30
VVV DELTA HR 1-WVV HR 1Kerkpolder2? ? 
D3O-HA
21:00
VVV DELTA DS 5-UFO DS 1De Hoornbloem1Bas (HS3) DS1 
H3P-HA
21:00
VVV DELTA HS 6-Jupiter HS 2De Hoornbloem2Hylke (HS4) HS5 
 
vrijdag 02 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H2K-HA
19:30
VVV DELTA HS 4-PQV Pijl Solutions HS 2Kerkpolder2Menno (HS2) HS2 
HPC-IK
19:30
VVV DELTA HS 1-Kalinko HS 1Kerkpolder3RegioRegioDS3 
H2J-HA
19:30
VVV DELTA HS 3-Punch HS 4Kerkpolder4Peter (HS2) DS4 
D3P-HA
21:30
VVV DELTA DS 4-Red Stars DS 1Kerkpolder1Arnout (HS3) HS3 
H3O-HA
21:30
VVV DELTA HS 5-Timios HS 4Kerkpolder2Maurits (HS4) HS4 
H1F-HA
21:30
VVV DELTA HS 2-Inter Rijswijk HS 5Kerkpolder3Arnout (HS4) HS1 
D2J-HA
21:30
VVV DELTA DS 3-SKC DS 3Kerkpolder4Joost (HS1) HS1 
 
zaterdag 03 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC2F2-DC
13:30
VVV DELTA JC 2-Inter Rijswijk JC 1Kerkpolder1JB1 JC1 
MA2J2-DE
13:30
VVV DELTA MA 2-Netwerk MA 1Kerkpolder2MA1 MC1 
D1E-HA
13:30
VVV DELTA DS 1-Zovoc DS 3Kerkpolder3Sjoerd (HS4) HS4 
D1F-HA
13:30
VVV DELTA DS 2-Inter Rijswijk DS 3Kerkpolder4Nadine (DS3) DS3 
MC2J2-EG
15:30
VVV DELTA MC 1-Velo MC 2Kerkpolder1DS1 MA2 
JB2E2-DE
15:30
VVV DELTA JB 1-Zovoc JB 1Kerkpolder2DS1 JC2 
MA1H2-EF
15:30
VVV DELTA MA 1-VV Haaglanden MA 2Kerkpolder3DS2 MA2 
JCHA2-BC
15:30
VVV DELTA JC 1-Zaanstad JC 1Kerkpolder4DS2 JC2 
 
woensdag 07 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-CF
21:15
Kalinko XR 4-VVV DELTA XR 1Sporthal Gaslaan   ZAALDIENST
 
vrijdag 09 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-KH
19:00
Kalinko DS 10-VVV DELTA DS 5Houtrust sporthal    
HPC-JI
19:30
Inter Rijswijk HS 3-VVV DELTA HS 1Marimbahal    
H2J-KH
19:30
Kratos '08 HS 5-VVV DELTA HS 3Tanthof    
H3O-AH
19:30
Timios HS 4-VVV DELTA HS 5De Plataan   4-0 ( )
RTHA-ED
20:45
Gemini-Kangeroes HR 1-VVV DELTA HR 1De Vliethorst    
D2J-KH
21:00
VCO DS 2-VVV DELTA DS 3De Cuyl    
D3P-KH
21:30
Kratos '08 DS 7-VVV DELTA DS 4Tanthof    
H1F-KH
21:30
Monza HS 1-VVV DELTA HS 2De Wielepet    
 
zaterdag 10 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JB2E2-CD
12:15
Nesselande JB 2-VVV DELTA JB 1Swanla   ZAALDIENST
MA2J2-AD
14:15
Nesselande MA 3-VVV DELTA MA 2Swanla   ZAALDIENST
MC2J2-DE
14:30
VV Haaglanden MC 3-VVV DELTA MC 1Essesteyn   ZAALDIENST
H3P-KH
16:00
VollinGo HS 6-VVV DELTA HS 6De Zebra    
D1F-KH
17:00
RVV DS 1-VVV DELTA DS 2Boorsmazaal    
 
maandag 12 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHA-CG
21:00
Timios HR 1-VVV DELTA HR 2Groenswaard    
 
woensdag 14 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHB-FB
19:45
Volepo HR 2-VVV DELTA HR 3EPO ssc    
 
vrijdag 16 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC2F2-BD
19:30
DEO JC 1-VVV DELTA JC 2Jan Janssenhal   ZAALDIENST
JB2E2-FD
19:30
Move4U/MVC JB 1-VVV DELTA JB 1Sporthal Holy   ZAALDIENST
MA2J2-DE-2
19:30
VVV DELTA MA 2-Netwerk MA 1Kerkpolder3HS1 HS1 
MC2J2-EC
19:30
VVV DELTA MC 1-Netwerk MC 1Kerkpolder4HS2 HS2 
MA1H2-AE
19:45
Gemini-Kangeroes MA 1-VVV DELTA MA 1De Vliethorst   ZAALDIENST
H3O-KH
21:15
PQV Pijl Solutions HS 4-VVV DELTA HS 5SC Vreeloo    
D3O-EH
21:30
DEO DS 2-VVV DELTA DS 5Jan Janssenhal    
HPC-IH
21:30
VVV DELTA HS 1-Thor HS 1Kerkpolder3RegioRegioMA2 
H1F-HB
21:30
VVV DELTA HS 2-Kratos '08 HS 2Kerkpolder4Marco (DS2) MA2 
 
zaterdag 17 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H3P-GH
15:30
Thor HS 3-VVV DELTA HS 6De Waard    
D2J-EH
17:00
Velo DS 2-VVV DELTA DS 3Velo-hal    
JCHA2-DB
17:00
VV Haaglanden JC 2-VVV DELTA JC 1De Fluit   ZAALDIENST
 
maandag 19 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H1F-HF
19:45
VVV DELTA HS 2-Timios HS 1Kerkpolder4Ruud (HS3) HS3Trainingsavond
 
donderdag 22 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-FB
20:30
VVV DELTA XR 1-VVV DELTA XR 2Kerkpolder1? ? 
RHHB-BC
20:30
VVV DELTA HR 3-Merenwijk HR 2Kerkpolder2? ? 
 
vrijdag 23 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA2J2-BD
19:30
DEO MA 1-VVV DELTA MA 2Jan Janssenhal   ZAALDIENST
RHHA-FG
20:45
Waterlanders HR 1-VVV DELTA HR 2De Steupel    
H1F-AH
21:30
Inter Rijswijk HS 5-VVV DELTA HS 2Marimbahal    
 
zaterdag 24 februari 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-BH
12:00
Punch DS 6-VVV DELTA DS 5TU-Sportcentrum    
JC2F2-ED
17:30
Zovoc JC 3-VVV DELTA JC 2Noord-Westerhal   ZAALDIENST
H3O-DH
18:00
Punch HS 8-VVV DELTA HS 5TU-Sportcentrum    
 
woensdag 28 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-HB
19:30
PQV Pijl Solutions XR 1-VVV DELTA XR 2Eekhout hal   ZAALDIENST
 
vrijdag 02 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-EF
19:30
Inter Rijswijk XR 3-VVV DELTA XR 1Marimbahal   ZAALDIENST
H3O-IH
21:30
Kratos '08 HS 9-VVV DELTA HS 5Tanthof    
 
zaterdag 03 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-KH
16:30
Timios DS 1-VVV DELTA DS 1Groenswaard    
 
woensdag 07 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-AF
21:15
Kalinko XR 5-VVV DELTA XR 1Sporthal Gaslaan   ZAALDIENST
 
donderdag 08 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA2J2-DA
19:15
VVV DELTA MA 2-Nesselande MA 3De Hoornbloem1Anton (HS4) HS4 
JB2E2-DA
19:15
VVV DELTA JB 1-Inter Rijswijk JB 3De Hoornbloem2HS5 HS5 
D3P-HJ
19:30
VVV DELTA DS 4-Timios DS 5De Hoornbloem1Rob (HS6) HS6 
RTHA-DC-2
20:30
VVV DELTA HR 1-Volley2B HR 1Kerkpolder1? ? 
RHHA-GB
20:30
VVV DELTA HR 2-Nesselande HR 1Kerkpolder3? ? 
H3O-HJ
21:00
VVV DELTA HS 5-Netwerk HS 1De Hoornbloem1Greet (DS3) MA2 
H2K-HJ
21:00
VVV DELTA HS 4-VCH HS 1De Hoornbloem2André (HS1) MA2 
 
vrijdag 09 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
HS1
 
21:30
HS1
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JCHA2-EB
19:00
Oberon JC 1-VVV DELTA JC 1Aetsveld   ZAALDIENST
RHXB-EB
19:30
Inter Rijswijk XR 3-VVV DELTA XR 2Marimbahal   ZAALDIENST
D3O-HK
19:30
VVV DELTA DS 5-Kalinko DS 10Kerkpolder1Nadine (DS3) DS3 
D1F-HJ
19:30
VVV DELTA DS 2-Kalinko DS 4Kerkpolder2Viannette (DS1) DS1 
HPC-IL
19:30
VVV DELTA HS 1-SKC HS 1Kerkpolder3RegioRegioDS1 
H3P-HJ
19:30
VVV DELTA HS 6-Punch HS 9Kerkpolder4Elmer (HS2) HS2 
D2J-HJ
21:30
VVV DELTA DS 3-NOVO DS 2Kerkpolder1Paul (HS6) HS6 
D1E-HJ
21:30
VVV DELTA DS 1-Aspasia DS 2Kerkpolder3Dirk (VL) DS5 
H1F-HJ
21:30
VVV DELTA HS 2-VV Haaglanden HS 2Kerkpolder4Marco (DS2) DS2 
 
zaterdag 10 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MC2J2-EA
13:30
VVV DELTA MC 1-Inter Rijswijk MC 2Kerkpolder3MA1 HS3 
JC2F2-DA
13:30
VVV DELTA JC 2-Timios JC 1Kerkpolder4MA1 HS3 
H2J-HJ
15:00
VVV DELTA HS 3-VCH HS 2Kerkpolder3Kitty (DS4) JC2 
MA1H2-ED
15:00
VVV DELTA MA 1-Velo MA 1Kerkpolder4DS5 DS5 
 
donderdag 15 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D2J-IH
19:30
VV Haaglanden DS 4-VVV DELTA DS 3Essesteyn    
RTHA-BD
19:45
Volepo HR 1-VVV DELTA HR 1EPO ssc    
RHXB-BD
20:30
VVV DELTA XR 2-Netwerk XR 2Kerkpolder1? ? 
 
vrijdag 16 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H2K-IH
19:30
Kratos '08 HS 6-VVV DELTA HS 4Tanthof    
D3P-IH
20:45
Kalinko DS 9-VVV DELTA DS 4Houtrust sporthal    
D1F-IH
21:15
Aspasia DS 1-VVV DELTA DS 2De Ridderhof    
HPC-LI
21:30
SKC HS 1-VVV DELTA HS 1Universitair SC    
D3O-IH
21:30
Sovicos DS 5-VVV DELTA DS 5Steenwijklaan    
 
zaterdag 17 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC2F2-CD-2
12:00
Inter Rijswijk JC 1-VVV DELTA JC 2Marimbahal   ZAALDIENST
MA1H2-BE
12:00
Inter Rijswijk MA 2-VVV DELTA MA 1Marimbahal   ZAALDIENST
MC2J2-AE
14:15
Inter Rijswijk MC 2-VVV DELTA MC 1Marimbahal   ZAALDIENST
D1E-IH
16:00
SKC DS 2-VVV DELTA DS 1Universitair SC    
H2J-IH
16:30
VollinGo HS 5-VVV DELTA HS 3De Zebra    
H1F-IH
17:30
Zovoc HS 2-VVV DELTA HS 2Noord-Westerhal    
H3P-IH
19:30
Zovoc HS 4-VVV DELTA HS 6Noord-Westerhal    
 
donderdag 22 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-FD
20:30
VVV DELTA XR 1-Netwerk XR 2Kerkpolder1? ? 
RHHB-BD
20:30
VVV DELTA HR 3-Netwerk HR 1Kerkpolder2? ? 
 
vrijdag 23 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1F-LH
19:30
Kratos '08 DS 4-VVV DELTA DS 2Tanthof    
H3O-LH
19:30
Monza HS 4-VVV DELTA HS 5De Wielepet    
MC2J2-CE
19:30
Netwerk MC 1-VVV DELTA MC 1Viergang   ZAALDIENST
D3O-LH
19:30
PQV Pijl Solutions DS 3-VVV DELTA DS 5SC Vreeloo    
H1F-LH
19:30
Punch HS 3-VVV DELTA HS 2TU-Sportcentrum    
H2K-LH
19:30
Punch HS 6-VVV DELTA HS 4TU-Sportcentrum    
D1E-LH
20:45
Kalinko DS 3-VVV DELTA DS 1Houtrust sporthal    
 
zaterdag 24 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3P-LH
13:00
DVC DS 4-VVV DELTA DS 4Dorpshuis Custwijck    
JC2F2-DE-2
13:30
VVV DELTA JC 2-Zovoc JC 3Kerkpolder3MA1 MA1 
H2J-LH
14:30
Timios HS 3-VVV DELTA HS 3Groenswaard    
H3P-LH
15:00
VTC Woerden HS 5-VVV DELTA HS 6Thijs van der Polsha    
MA1H2-EC
15:30
VVV DELTA MA 1-Monza MA 2Kerkpolder3HS5 JC2 
JCHA2-BD
15:30
VVV DELTA JC 1-VV Haaglanden JC 2Kerkpolder4DS2 JC2 
D2J-LH
16:00
Kratos '08 DS 5-VVV DELTA DS 3Tanthof    
MA2J2-CD-2
16:00
Kratos '08 MA 2-VVV DELTA MA 2Tanthof   ZAALDIENST
JB2E2-ED
17:30
Zovoc JB 1-VVV DELTA JB 1Noord-Westerhal   ZAALDIENST
 
donderdag 29 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-FH
20:30
VVV DELTA XR 1-PQV Pijl Solutions XR 1Kerkpolder1? ? 
HPC-GI
21:30
Kratos '08 HS 1-VVV Delta HS 1Tanthof    
 
vrijdag 30 maart 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-AD-2
20:30
WVV HR 1-VVV DELTA HR 1De Schulpwei    
 
donderdag 05 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA2J2-DC
19:15
VVV DELTA MA 2-Kratos '08 MA 2De Hoornbloem1HS3 HS3 
MA1H2-EB
19:15
VVV DELTA MA 1-Inter Rijswijk MA 2De Hoornbloem2DS1 DS1 
RHHB-BE
20:15
VVV DELTA HR 3-Volcano HR 3Kerkpolder1? ? 
RHHA-GC
20:30
VVV DELTA HR 2-Timios HR 1Kerkpolder1? ? 
H2J-HG
21:00
VVV DELTA HS 3-PQV Pijl Solutions HS 3De Hoornbloem1Guus (HS1) MA2 
D1E-HG
21:00
VVV DELTA DS 1-RVV DS 2De Hoornbloem2Peter (HS2) MA1 
 
vrijdag 06 april 2018
Zaaldienst:
19:30
HS5
 
21:30
HS5
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3P-HG
19:30
VVV DELTA DS 4-Sovicos DS 4Kerkpolder1Rob (HS6) HS6 
H2K-HG
19:30
VVV DELTA HS 4-Kratos '08 HS 3Kerkpolder2Joost (HS1) HS1 
H1F-HG
19:30
VVV DELTA HS 2-Sovicos HS 2Kerkpolder3Ronnie (VL) DS5 
H3O-HG
19:30
VVV DELTA HS 5-Thor HS 2Kerkpolder4Monica (DS2) DS2 
D3O-HG
21:30
VVV DELTA DS 5-Kalinko DS 8Kerkpolder1Kitty (DS4) DS4 
D1F-HG
21:30
VVV DELTA DS 2-Sovicos DS 1Kerkpolder2Stan (HS4) HS4 
HPC-IF
21:30
VVV DELTA HS 1-Punch HS 1Kerkpolder3RegioRegioHS2 
H3P-HG
21:30
VVV DELTA HS 6-Thor HS 3Kerkpolder4Marcel (HS2) HS4 
 
zaterdag 07 april 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC2F2-DB
13:30
VVV DELTA JC 2-DEO JC 1Kerkpolder3DS3 JC1 
JB2E2-DB
13:30
VVV DELTA JB 1-Kalinko JB 2Kerkpolder4DS3 JC1 
D2J-HG
15:00
VVV DELTA DS 3-Sovicos DS 2Kerkpolder3Menno (HS2) JC2 
JCHA2-BA
15:00
VVV DELTA JC 1-VCH JC 1Kerkpolder4André (HS1) JB1 
 
donderdag 12 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-BC
20:30
VVV DELTA XR 2-Kalinko XR 4Kerkpolder2? ? 
 
vrijdag 13 april 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H2K-FH
19:30
Inter Rijswijk HS 6-VVV DELTA HS 4Marimbahal    
H3P-FH
19:30
Kratos '08 HS 7-VVV DELTA HS 6Tanthof    
H2J-FH
19:30
Monza HS 3-VVV DELTA HS 3De Wielepet    
MA2J2-ED
19:30
Netwerk MA 1-VVV DELTA MA 2Viergang   ZAALDIENST
D1F-FH
19:30
Timios DS 2-VVV DELTA DS 2De Plataan    
D2J-FH
21:15
PQV Pijl Solutions DS 2-VVV DELTA DS 3SC Vreeloo    
D1E-FH
21:30
Kratos '08 DS 3-VVV DELTA DS 1Tanthof    
H1F-FH
22:00
Timios HS 1-VVV DELTA HS 2De Plataan    
 
zaterdag 14 april 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JCHA2-CB
09:00
Zaanstad JC 1-VVV Delta JC 1Topsportcentrum De K   ZAALDIENST
JC2F2-AD
12:30
Timios JC 1-VVV DELTA JC 2Groenswaard   ZAALDIENST
D3P-FH
13:00
Punch DS 7-VVV DELTA DS 4TU-Sportcentrum    
JB2E2-AD
14:15
Inter Rijswijk JB 3-VVV DELTA JB 1Marimbahal   ZAALDIENST
MA1H2-CE
14:15
Monza MA 2-VVV DELTA MA 1De Wielepet   ZAALDIENST
HPC-EI
19:30
Zovoc HS 1-VVV DELTA HS 1Noord-Westerhal    
 
maandag 16 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB-GF
19:45
Volcano XR 3-VVV DELTA XR 1Fortunahal   ZAALDIENST
 
donderdag 19 april 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHA-GD
20:30
VVV DELTA HR 2-Volcano HR 1Kerkpolder1? ? 
H1F-HE
21:00
VVV DELTA HS 2-DEO HS 1De Hoornbloem1Sjoerd (HS4) DS4 
 
vrijdag 20 april 2018
Zaaldienst:
19:30
HS6
 
21:30
HS6
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H3P-HE
19:30
VVV DELTA HS 6-Netwerk HS 2Kerkpolder1? DS3 
D2J-HE
19:30
VVV DELTA DS 3-Velo DS 2Kerkpolder2? DS1 
HPC-ID
19:30
VVV DELTA HS 1-Dosko HS 1Kerkpolder3RegioRegioDS1 
H2K-HE
19:30
VVV DELTA HS 4-Nesselande HS 4Kerkpolder4? HS5 
H3O-HE
21:30
VVV DELTA HS 5-Inter Rijswijk HS 7Kerkpolder1? HS3 
D1F-HE
21:30
VVV DELTA DS 2-Kratos '08 DS 2Kerkpolder2? HS4 
D1E-HE
21:30
VVV DELTA DS 1-VSTS DS 2Kerkpolder3? HS1 
H2J-HE
21:30
VVV DELTA HS 3-Kalinko HS 4Kerkpolder4? DS2 
 
zaterdag 21 april 2018
Zaaldienst:
19:30
 
21:30
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MC2J2-EB
13:30
VVV DELTA MC 1-Kalinko MC 5Kerkpolder1MA2 MA2 
D3P-HE
13:30
VVV DELTA DS 4-Inter Rijswijk DS 6Kerkpolder3MA1 JC1 
D3O-HE
13:30
VVV DELTA DS 5-DEO DS 2Kerkpolder4MA1 JB1 
MA2J2-DB
15:30
VVV DELTA MA 2-DEO MA 1Kerkpolder1DS5 DS5 
JB2E2-DC
15:30
VVV DELTA JB 1-Nesselande JB 2Kerkpolder2DS5 MC1 
MA1H2-EA
15:30
VVV DELTA MA 1-Gemini-Kangeroes MA 1Kerkpolder3DS4 DS4 
JCHA2-BE
15:30
VVV DELTA JC 1-Oberon JC 1Kerkpolder4DS4 MC1