Volleybalvereniging VVV Delta

Delta wedstrijdprogramma

De aanwijzing van zaaldienst, scheidsrechters en tellers is voor het laatst bijgewerkt op woensdag 20 september 2017 om 14:02.


Weergegeven wedstrijden:
Tussen  en  
Teamnaam
Naam scheids/teller


 
donderdag 28 september 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA2K1-CD
19:15
VVV DELTA MA 1-Monza MA 3De Hoornbloem1DS2 DS2 
MA3B1-EF
19:15
VVV DELTA MA 2-Sovicos MA 2De Hoornbloem2DS4 DS4 
D3P-HD
21:00
VVV DELTA DS 4-Kalinko DS 7De Hoornbloem1Tom (HS3) MA2 
D1F-HD
21:00
VVV DELTA DS 2-Punch DS 2De Hoornbloem2Stan (HS4) MA1 
 
vrijdag 29 september 2017
Zaaldienst:
00:00
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D2J-HD
19:30
VVV DELTA DS 3-Punch DS 3Kerkpolder1Anton (HS4) DS5 
H2J-HD
19:30
VVV DELTA HS 3-Velo HS 2Kerkpolder2Alle (HS6) HS6 
D1E-HD
19:30
VVV DELTA DS 1-Inter Rijswijk DS 2Kerkpolder3Dirk (VL) HS1 
H1F-HD
19:30
VVV DELTA HS 2-VSTS HS 1Kerkpolder4Sjoerd (HS4) HS4 
D3O-HD
21:30
VVV DELTA DS 5-Kratos '08 DS 6Kerkpolder1Greet (DS3) DS3 
H2K-HD
21:30
VVV DELTA HS 4-Dosko HS 3Kerkpolder2Menno (HS2) HS2 
HPC-IC
21:30
VVV DELTA HS 1-VCS HS 1Kerkpolder3regioregioDS1 
H3P-HD
21:30
VVV DELTA HS 6-Sovicos HS 3Kerkpolder4Ruud (HS3) HS3 
 
zaterdag 30 september 2017
Zaaldienst:
00:00
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC1D1-DE
13:15
VVV DELTA JC 1-Kalinko JC 1Kerkpolder4HS5 HS5 
JC2F1-AB
15:00
Velo JC 1-VVV DELTA JC 2Velo-hal    
H3O-HD
15:00
VVV DELTA HS 5-Punch HS 8Kerkpolder3Paul (HS6) HS6 
JB2F1-FG
15:00
VVV DELTA JB 1-VollinGo JB 1Kerkpolder4DS5 JC1 
 
maandag 02 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB1-AE
20:30
DEO XR 1-VVV DELTA XR 2Sporthal 's-Gravenho    
RHHA-EG
21:15
Volcano HR 2-VVV DELTA HR 2Fortunahal    
 
donderdag 05 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-CD
20:00
Volley2B HR 1-VVV DELTA HR 1De Zijde    
 
vrijdag 06 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H1F-CH
19:00
Kalinko HS 2-VVV DELTA HS 2Houtrust sporthal    
H3O-CH
19:30
DEO HS 2-VVV DELTA HS 5Jan Janssenhal    
D1F-CH
19:30
Leython DC DS 3-VVV DELTA DS 2De Bloemerd    
D2J-CH
21:30
Leython DC DS 4-VVV DELTA DS 3De Bloemerd    
HPC-BI
21:30
Sovicos HS 1-VVV DELTA HS 1Steenwijklaan    
 
zaterdag 07 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JB2F1-AF
12:00
Dosko JB 1-VVV DELTA JB 1De Stolp    
D1E-CH
13:00
Gemini-Kangeroes DS 1-VVV DELTA DS 1De Vliethorst    
MA3B1-CE
15:30
Gemini-Kangeroes MA 3-VVV DELTA MA 2De Vliethorst    
MA2K1-EC
16:00
GSC MA 3-VVV DELTA MA 1De Fluit    
H2K-CH
17:30
Zovoc HS 3-VVV DELTA HS 4Noord-Westerhal    
D3P-CH
19:30
Zovoc DS 5-VVV DELTA DS 4Noord-Westerhal    
 
donderdag 12 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-DE
20:30
VVV DELTA HR 1-Gemini-Kangeroes HR 1Kerkpolder2? ? 
D3P-HB
21:00
VVV DELTA DS 4-Yaarana DS 1De Hoornbloem1? ? 
H2K-HB
21:00
VVV DELTA HS 4-Yaarana HS 1De Hoornbloem2? ? 
 
vrijdag 13 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H3O-HB
19:30
VVV DELTA HS 5-Sovicos HS 4Kerkpolder2? ? 
D1E-HB
19:30
VVV DELTA DS 1-Kalinko DS 5Kerkpolder3? ? 
D2J-HB
19:30
VVV DELTA DS 3-Kalinko DS 6Kerkpolder4? ? 
RHXB2-AF
21:30
Inter Rijswijk XR 3-VVV DELTA XR 1Marimbahal    
H3P-HB
21:30
VVV DELTA HS 6-DOS HS 2Kerkpolder1? ? 
H2J-HB
21:30
VVV DELTA HS 3-Kratos '08 HS 4Kerkpolder2? ? 
D1F-HB
21:30
VVV DELTA DS 2-VollinGo DS 3Kerkpolder3? ? 
D3O-HB
21:30
VVV DELTA DS 5-Punch DS 6Kerkpolder4? ? 
 
zaterdag 14 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC2F1-BC
13:30
VVV DELTA JC 2-Gemini-Kangeroes JC 2Kerkpolder1? ? 
HPC-IA
13:30
VVV DELTA HS 1-VV Utrecht HS 4Kerkpolder3? ? 
H1F-HB
13:30
VVV DELTA HS 2-Kratos '08 HS 2Kerkpolder4? ? 
JC1D1-DA
15:30
VVV DELTA JC 1-VV Haaglanden JC 2Kerkpolder1? ? 
MA2K1-CF
15:30
VVV DELTA MA 1-VV Haaglanden MA 3Kerkpolder3? ? 
JB2F1-FC
15:30
VVV DELTA JB 1-Nesselande JB 2Kerkpolder4? ? 
 
maandag 16 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
BD1C-38
20:15
VVV DELTA DS 4-SKC DS 6De Hoornbloem2? ? 
BH1B-61
21:30
VVV Delta HS 3-Kratos '08 HS 6Kerkpolder2   ZAALDIENST
 
dinsdag 17 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
BM1A-31
19:45
Gemini-Kangeroes MA 1-VVV DELTA MA 2De Vliethorst    
 
woensdag 18 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
BD1B-38
20:15
VVV DELTA DS 1-SKC DS 3De Hoornbloem1? ? 
BH1A-57
20:15
VVV DELTA HS 1-Shot HS 1De Hoornbloem2? ? 
BH1B-56
21:00
Punch HS 2-VVV DELTA HS 2TU-Sportcentrum    
 
vrijdag 20 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-DH
19:30
Kratos '08 DS 6-VVV DELTA DS 5Tanthof    
JC2F1-BE
19:30
VVV DELTA JC 2-Sovicos JC 1Kerkpolder3? ? 
BM1A-32
19:30
VVV DELTA MA 1-Kalinko MA 1Kerkpolder4? ? 
BH1C-43
21:30
VVV DELTA HS 5-Setumup HS 3Kerkpolder3? ? 
 
zaterdag 21 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA2K1-AC-2
12:30
Kalinko MA 3-VVV DELTA MA 1Houtrust sporthal    
H2K-KH
15:00
Punch HS 5-VVV DELTA HS 4TU-Sportcentrum    
MA3B1-BE
16:30
Kalinko MA 4-VVV DELTA MA 2Houtrust sporthal    
 
maandag 23 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHB-AB
21:15
Volcano HR 4-VVV DELTA HR 3Fortunahal    
 
woensdag 25 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB2-BF
21:30
Kalinko XR 4-VVV DELTA XR 1Sporthal Gaslaan    
 
donderdag 26 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB1-EC
20:30
VVV DELTA XR 2-PQV Pijl Solutions XR 1Kerkpolder1? ? 
 
vrijdag 27 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1F-AH
19:30
Inter Rijswijk DS 3-VVV DELTA DS 2Marimbahal    
D3P-AH
19:30
Red Stars DS 1-VVV DELTA DS 4Marimbahal    
D3O-AH
19:30
UFO DS 1-VVV DELTA DS 5De Hofstede    
MA3B1-GE
21:15
DEO MA 2-VVV DELTA MA 2Jan Janssenhal    
H2K-AH
21:15
PQV Pijl Solutions HS 2-VVV DELTA HS 4SC Vreeloo    
H3O-AH
21:30
Timios HS 4-VVV DELTA HS 5De Plataan    
 
zaterdag 28 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JB2F1-CF
12:15
Nesselande JB 2-VVV DELTA JB 1Swanla    
H2J-AH
13:00
Punch HS 4-VVV DELTA HS 3TU-Sportcentrum    
MA2K1-AC
14:30
Kalinko MA 3-VVV DELTA MA 1Houtrust sporthal    
H3P-AH
15:00
Jupiter HS 2-VVV DELTA HS 6De Noort Syde    
HPC-KI
16:30
Kalinko HS 1-VVV DELTA HS 1Houtrust sporthal    
JC1D1-AD
17:00
VV Haaglanden JC 2-VVV DELTA JC 1Essesteyn    
D1E-AH
19:30
Zovoc DS 3-VVV DELTA DS 1Noord-Westerhal    
 
maandag 30 oktober 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHB-CB
21:15
Merenwijk HR 2-VVV DELTA HR 3Broekplein    
 
donderdag 02 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA3B1-EA
19:15
VVV DELTA MA 2-Sovicos MA 1De Hoornbloem1? ? 
D3P-HK
19:15
VVV DELTA DS 4-Kratos '08 DS 7De Hoornbloem2? ? 
RTHA-BD
19:45
Volepo HR 1-VVV DELTA HR 1EPO ssc    
RHXB2-FD
20:30
VVV DELTA XR 1-PQV Pijl Solutions XR 2Kerkpolder1? ? 
H2J-HK
21:00
VVV DELTA HS 3-Kratos '08 HS 5De Hoornbloem1? ? 
D1F-HK
21:00
VVV DELTA DS 2-RVV DS 1De Hoornbloem2? ? 
 
vrijdag 03 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D2J-HK
19:30
VVV DELTA DS 3-VCO DS 2Kerkpolder1? ? 
HPC-IJ
19:30
VVV DELTA HS 1-Inter Rijswijk HS 3Kerkpolder1? ? 
H2K-HK
19:30
VVV DELTA HS 4-Punch HS 5Kerkpolder1? ? 
H3P-HK
19:30
VVV DELTA HS 6-VollinGo HS 6Kerkpolder1? ? 
D1E-HK
21:30
VVV DELTA DS 1-Timios DS 1Kerkpolder1? ? 
D3O-HJ
21:30
VVV DELTA DS 5-VV Haaglanden DS 6Kerkpolder1? ? 
H1F-HK
21:30
VVV DELTA HS 2-Monza HS 1Kerkpolder1? ? 
H3O-HK
21:30
VVV DELTA HS 5-PQV Pijl Solutions HS 4Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 04 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC2F1-BA
13:30
VVV DELTA JC 2-Velo JC 1Kerkpolder1? ? 
JB2F1-FB
15:30
VVV DELTA JB 1-MVC JB 1Kerkpolder1? ? 
JC1D1-DF
15:30
VVV DELTA JC 1-Zovoc JC 2Kerkpolder1? ? 
MA2K1-BC
16:00
Kratos '08 MA 2-VVV DELTA MA 1Tanthof    
 
woensdag 08 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB1-BE
21:30
Kalinko XR 5-VVV Delta XR 2Sporthal Gaslaan    
 
donderdag 09 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-JH
19:30
VV Haaglanden DS 6-VVV DELTA DS 5Essesteyn    
RHHA-GF
20:30
VVV DELTA HR 2-Waterlanders HR 1Kerkpolder1? ? 
H1F-JH
21:30
VV Haaglanden HS 2-VVV DELTA HS 2Essesteyn    
 
vrijdag 10 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H3P-JH
19:30
Punch HS 9-VVV DELTA HS 6TU-Sportcentrum    
D3P-JH
19:30
Timios DS 5-VVV Delta DS 4De Plataan    
D1F-JH
20:45
Kalinko DS 4-VVV DELTA DS 2Houtrust sporthal    
H3O-JH
21:00
Netwerk HS 1-VVV DELTA HS 5Viergang    
D1E-JH
21:15
Aspasia DS 2-VVV DELTA DS 1De Ridderhof    
 
zaterdag 11 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC2F1-DB
10:00
GSC JC 1-VVV DELTA JC 2De Fluit    
D2J-JH
11:00
NOVO DS 2-VVV DELTA DS 3Sportpark Duinweteri    
H2J-JH
12:30
VCH HS 2-VVV DELTA HS 3Concordia    
HPC-HI
16:00
Thor HS 1-VVV DELTA HS 1De Waard    
H2K-JH
16:30
VCH HS 1-VVV DELTA HS 4Concordia    
 
woensdag 15 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JB2F1-BF
19:00
MVC JB 1-VVV DELTA JB 1De Zuidplas    
 
donderdag 16 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
BJ2B-18
19:15
VVV DELTA JB 1-Kalinko JB 1De Hoornbloem1? ? 
BJ2B-16
19:15
VVV DELTA JC 1-Kalinko JC 1De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 17 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-CH
19:30
Kratos '08 DS 8-VVV DELTA DS 5Tanthof    
BJ2B-15
19:30
VVV DELTA JC 2-Gemini-Kangeroes JC 1Kerkpolder1? ? 
MA3B1-EB
19:30
VVV DELTA MA 2-Kalinko MA 4Kerkpolder1? ? 
H2J-EH
20:45
Kalinko HS 4-VVV DELTA HS 3Houtrust sporthal    
RHHA-BG
21:00
Nesselande HR 1-VVV DELTA HR 2Swanla    
RHHB-DB
21:00
Netwerk HR 1-VVV DELTA HR 3Viergang    
H3P-EH
21:00
Netwerk HS 2-VVV DELTA HS 6Viergang    
 
zaterdag 18 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D2J-AH
11:00
SKC DS 3-VVV DELTA DS 3Universitair SC    
HPC-DI
14:00
Dosko HS 1-VVV DELTA HS 1De Stolp    
JC2F1-EB
14:15
Sovicos JC 1-VVV DELTA JC 2Sportcomplex de Spor    
D1F-EH
16:00
Kratos '08 DS 2-VVV DELTA DS 2Tanthof    
MA2K1-FC
17:00
VV Haaglanden MA 3-VVV DELTA MA 1Essesteyn    
JC1D1-FD
17:30
Zovoc JC 2-VVV DELTA JC 1Noord-Westerhal    
 
maandag 20 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHA-AG
21:15
Merenwijk HR 1-VVV DELTA HR 2Broekplein    
 
woensdag 22 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-HI
20:15
VVV DELTA DS 1-SKC DS 2De Hoornbloem1? ? 
 
donderdag 23 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-DE-2
20:30
VVV DELTA HR 1-Gemini-Kangeroes HR 1Kerkpolder1? ? 
RHHB-BF
20:30
VVV DELTA HR 3-Volepo HR 2Kerkpolder1? ? 
D3P-HI
21:00
VVV DELTA DS 4-Kalinko DS 9De Hoornbloem1? ? 
H3P-HI
21:00
VVV DELTA HS 6-Zovoc HS 4De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 24 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA3B1-AE
19:30
Sovicos MA 1-VVV DELTA MA 2Steenwijklaan    
D1F-HI
19:30
VVV DELTA DS 2-Aspasia DS 1Kerkpolder1? ? 
D3O-HI
19:30
VVV DELTA DS 5-Sovicos DS 5Kerkpolder1? ? 
H3O-HI
19:30
VVV DELTA HS 5-Kratos '08 HS 9Kerkpolder1? ? 
D2J-HI
21:30
VVV DELTA DS 3-VV Haaglanden DS 4Kerkpolder1? ? 
H1F-HI
21:30
VVV DELTA HS 2-Zovoc HS 2Kerkpolder1? ? 
H2J-HI
21:30
VVV DELTA HS 3-VollinGo HS 5Kerkpolder1? ? 
H2K-HI
21:30
VVV DELTA HS 4-Kratos '08 HS 6Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 25 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC1D1-CD
09:00
Leython DC JC 1-VVV Delta JC 1De Bloemerd    
JC2F1-BC-2
13:30
VVV DELTA JC 2-Gemini-Kangeroes JC 2Kerkpolder1? ? 
MA2K1-CA
15:30
VVV DELTA MA 1-Kalinko MA 3Kerkpolder1? ? 
 
maandag 27 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHB-EB
19:45
Volcano HR 3-VVV DELTA HR 3Fortunahal    
RHHA-CG
21:00
Timios HR 1-VVV DELTA HR 2Groenswaard    
 
donderdag 30 november 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-DB
20:30
VVV DELTA HR 1-Volepo HR 1Kerkpolder1? ? 
RHXB2-FC
20:30
VVV DELTA XR 1-Kalinko XR 6Kerkpolder1? ? 
D3P-HL
21:00
VVV DELTA DS 4-DVC DS 4De Hoornbloem1? ? 
H3O-HL
21:00
VVV DELTA HS 5-Monza HS 4De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 01 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-HL
19:30
VVV DELTA DS 1-Kalinko DS 3Kerkpolder1? ? 
D3O-HL
19:30
VVV DELTA DS 5-PQV Pijl Solutions DS 3Kerkpolder1? ? 
H1F-HL
19:30
VVV DELTA HS 2-Punch HS 3Kerkpolder1? ? 
D1F-HL
21:30
VVV DELTA DS 2-Kratos '08 DS 4Kerkpolder1? ? 
D2J-HL
21:30
VVV DELTA DS 3-Kratos '08 DS 5Kerkpolder1? ? 
HPC-IG
21:30
VVV DELTA HS 1-Kratos '08 HS 1Kerkpolder1? ? 
H2J-HL
21:30
VVV DELTA HS 3-Timios HS 3Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 02 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H2K-HL
14:00
VVV DELTA HS 4-Punch HS 6Kerkpolder1? ? 
H3P-HL
14:00
VVV DELTA HS 6-VTC Woerden HS 5Kerkpolder1? ? 
JC2F1-BD
14:00
VVV DELTA JC 2-GSC JC 1Kerkpolder1? ? 
JB2F1-FA
16:00
VVV DELTA JB 1-Dosko JB 1Kerkpolder1? ? 
JC1D1-DB
16:00
VVV DELTA JC 1-VCS JC 1Kerkpolder1? ? 
MA2K1-CB
16:00
VVV DELTA MA 1-Kratos '08 MA 2Kerkpolder1? ? 
MA3B1-EG
16:00
VVV DELTA MA 2-DEO MA 2Kerkpolder1? ? 
 
donderdag 07 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHB-BG
20:30
VVV DELTA HR 3-Volley2B HR 2Kerkpolder1? ? 
RHXB1-ED
20:30
VVV DELTA XR 2-Netwerk XR 2Kerkpolder1? ? 
 
vrijdag 08 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-GH
19:00
Kalinko DS 8-VVV DELTA DS 5Houtrust sporthal    
MA2K1-DC
19:30
Monza MA 3-VVV DELTA MA 1De Wielepet    
HPC-FI
19:30
Punch HS 1-VVV DELTA HS 1TU-Sportcentrum    
D2J-GH
19:30
Sovicos DS 2-VVV DELTA DS 3Steenwijklaan    
D3P-GH
19:30
Sovicos DS 4-VVV DELTA DS 4Steenwijklaan    
H2J-GH
21:15
PQV Pijl Solutions HS 3-VVV DELTA HS 3SC Vreeloo    
H2K-GH
21:30
Kratos '08 HS 3-VVV DELTA HS 4Tanthof    
D1E-GH
21:30
RVV DS 2-VVV DELTA DS 1Boorsmazaal    
D1F-GH
21:30
Sovicos DS 1-VVV DELTA DS 2Steenwijklaan    
H1F-GH
21:30
Sovicos HS 2-VVV DELTA HS 2Steenwijklaan    
 
zaterdag 09 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JC1D1-ED
12:30
Kalinko JC 1-VVV DELTA JC 1Houtrust sporthal    
JC2F1-CB
13:00
Gemini-Kangeroes JC 2-VVV DELTA JC 2De Vliethorst    
H3O-GH
13:30
Thor HS 2-VVV DELTA HS 5De Waard    
 
maandag 11 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB2-EF
19:45
Volcano XR 3-VVV DELTA XR 1Fortunahal    
RHHA-DG
21:15
Volcano HR 1-VVV DELTA HR 2Fortunahal    
 
donderdag 14 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
MA2K1-CF-2
19:15
VVV Delta MA 1-VV Haaglanden MA 3De Hoornbloem   ZAALDIENST
JB2F1-FD
19:15
VVV DELTA JB 1-Thor JB 1De Hoornbloem1? ? 
MA2K1-CE
19:15
VVV DELTA MA 1-GSC MA 3De Hoornbloem1? ? 
D2J-HF
21:00
VVV DELTA DS 3-PQV Pijl Solutions DS 2De Hoornbloem1? ? 
HPC-IE
21:00
VVV DELTA HS 1-Zovoc HS 1De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 15 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1F-HF
19:30
VVV DELTA DS 2-Timios DS 2Kerkpolder1? ? 
H1F-HF
19:30
VVV DELTA HS 2-Timios HS 1Kerkpolder1? ? 
H2K-HF
19:30
VVV DELTA HS 4-Inter Rijswijk HS 6Kerkpolder1? ? 
JC1D1-DC
19:30
VVV DELTA JC 1-Leython DC JC 1Kerkpolder1? ? 
RTHA-AD
20:30
WVV HR 1-VVV DELTA HR 1De Schulpwei    
D1E-HF
21:30
VVV DELTA DS 1-Kratos '08 DS 3Kerkpolder1? ? 
D3P-HF
21:30
VVV DELTA DS 4-Punch DS 7Kerkpolder1? ? 
H2J-HF
21:30
VVV DELTA HS 3-Monza HS 3Kerkpolder1? ? 
H3P-HF
21:30
VVV DELTA HS 6-Kratos '08 HS 7Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 16 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
JB2F1-DF
11:30
Thor JB 1-VVV DELTA JB 1De Waard    
MA3B1-EC
15:30
VVV DELTA MA 2-Gemini-Kangeroes MA 3Kerkpolder1? ? 
JC2F1-AB-2
16:30
Velo JC 1-VVV DELTA JC 2Velo-hal    
 
maandag 18 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHXB1-FE
19:45
Volcano XR 4-VVV DELTA XR 2Fortunahal    
 
donderdag 21 december 2017
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHB-BH
20:30
VVV DELTA HR 3-Kratos '08 HR 1Kerkpolder1? ? 
 
donderdag 11 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H2K-DH
21:00
Dosko HS 3-VVV DELTA HS 4De Stolp    
HPC-CI
21:00
VCS HS 1-VVV DELTA HS 1Wasbeek    
 
vrijdag 12 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D2J-DH
19:30
Punch DS 3-VVV DELTA DS 3TU-Sportcentrum    
H3P-DH
19:30
Sovicos HS 3-VVV DELTA HS 6Steenwijklaan    
D3P-DH
20:45
Kalinko DS 7-VVV DELTA DS 4Houtrust sporthal    
H2J-DH
21:15
Velo HS 2-VVV DELTA HS 3Velo-hal    
D1F-DH
21:30
Punch DS 2-VVV DELTA DS 2TU-Sportcentrum    
 
zaterdag 13 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-DH
14:15
Inter Rijswijk DS 2-VVV DELTA DS 1Marimbahal    
H1F-DH
16:30
VSTS HS 1-VVV DELTA HS 2De Sporthoeve    
 
donderdag 18 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-DC
20:30
VVV DELTA HR 1-Volley2B HR 1Kerkpolder1? ? 
RHHA-GE
20:30
VVV DELTA HR 2-Volcano HR 2Kerkpolder1? ? 
D3O-HC
21:00
VVV DELTA DS 5-Kratos '08 DS 8De Hoornbloem1? ? 
H1F-HC
21:00
VVV DELTA HS 2-Kalinko HS 2De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 19 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-HC
19:30
VVV DELTA DS 1-Gemini-Kangeroes DS 1Kerkpolder1? ? 
D3P-HC
19:30
VVV DELTA DS 4-Zovoc DS 5Kerkpolder1? ? 
H3O-HC
19:30
VVV DELTA HS 5-DEO HS 2Kerkpolder1? ? 
D1F-HC
21:30
VVV DELTA DS 2-Leython DC DS 3Kerkpolder1? ? 
D2J-HC
21:30
VVV DELTA DS 3-Leython DC DS 4Kerkpolder1? ? 
HPC-IB
21:30
VVV DELTA HS 1-Sovicos HS 1Kerkpolder1? ? 
H2K-HC
21:30
VVV DELTA HS 4-Zovoc HS 3Kerkpolder1? ? 
 
donderdag 25 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-BD-2
19:45
Volepo HR 1-VVV DELTA HR 1EPO ssc    
RHHA-GA
20:30
VVV DELTA HR 2-Merenwijk HR 1Kerkpolder1? ? 
 
vrijdag 26 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-BH
19:00
Kalinko DS 5-VVV DELTA DS 1Houtrust sporthal    
H1F-BH
19:30
Kratos '08 HS 2-VVV DELTA HS 2Tanthof    
H3O-BH
19:30
Sovicos HS 4-VVV DELTA HS 5Steenwijklaan    
D3P-BH
19:30
Yaarana DS 1-VVV DELTA DS 4Sportcomplex de Spor    
D2J-BH
20:45
Kalinko DS 6-VVV DELTA DS 3Houtrust sporthal    
H2K-BH
21:00
Yaarana HS 1-VVV DELTA HS 4Sportcomplex de Spor    
H2J-BH
21:30
Kratos '08 HS 4-VVV DELTA HS 3Tanthof    
 
zaterdag 27 januari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1F-BH
15:00
VollinGo DS 3-VVV DELTA DS 2De Zebra    
HPC-AI
16:00
VV Utrecht HS 4-VVV DELTA HS 1Galgenwaard Sportcen    
H3P-BH
17:00
DOS HS 2-VVV DELTA HS 6De Wiekslag    
 
donderdag 01 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-DA
20:30
VVV DELTA HR 1-WVV HR 1Kerkpolder1? ? 
D3O-HA
21:00
VVV DELTA DS 5-UFO DS 1De Hoornbloem1? ? 
H3P-HA
21:00
VVV DELTA HS 6-Jupiter HS 2De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 02 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
HPC-IK
19:30
VVV DELTA HS 1-Kalinko HS 1Kerkpolder1? ? 
H2J-HA
19:30
VVV DELTA HS 3-Punch HS 4Kerkpolder1? ? 
H2K-HA
19:30
VVV DELTA HS 4-PQV Pijl Solutions HS 2Kerkpolder1? ? 
D2J-HA
21:30
VVV DELTA DS 3-SKC DS 3Kerkpolder1? ? 
D3P-HA
21:30
VVV DELTA DS 4-Red Stars DS 1Kerkpolder1? ? 
H1F-HA
21:30
VVV DELTA HS 2-Inter Rijswijk HS 5Kerkpolder1? ? 
H3O-HA
21:30
VVV DELTA HS 5-Timios HS 4Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 03 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-HA
13:30
VVV DELTA DS 1-Zovoc DS 3Kerkpolder1? ? 
D1F-HA
13:30
VVV DELTA DS 2-Inter Rijswijk DS 3Kerkpolder1? ? 
 
vrijdag 09 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-KH
19:00
Kalinko DS 10-VVV DELTA DS 5Houtrust sporthal    
HPC-JI
19:30
Inter Rijswijk HS 3-VVV DELTA HS 1Marimbahal    
H2J-KH
19:30
Kratos '08 HS 5-VVV DELTA HS 3Tanthof    
RTHA-ED
20:45
Gemini-Kangeroes HR 1-VVV DELTA HR 1De Vliethorst    
D2J-KH
21:00
VCO DS 2-VVV DELTA DS 3De Cuyl    
D3P-KH
21:30
Kratos '08 DS 7-VVV DELTA DS 4Tanthof    
H1F-KH
21:30
Monza HS 1-VVV DELTA HS 2De Wielepet    
 
zaterdag 10 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H3P-KH
16:00
VollinGo HS 6-VVV DELTA HS 6De Zebra    
D1F-KH
17:00
RVV DS 1-VVV DELTA DS 2Boorsmazaal    
 
vrijdag 16 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-EH
21:15
DEO DS 2-VVV DELTA DS 5Jan Janssenhal    
H3O-KH
21:15
PQV Pijl Solutions HS 4-VVV DELTA HS 5SC Vreeloo    
HPC-IH
21:30
VVV DELTA HS 1-Thor HS 1Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 17 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H3P-GH
15:30
Thor HS 3-VVV DELTA HS 6De Waard    
D2J-EH
17:00
Velo DS 2-VVV DELTA DS 3Velo-hal    
 
vrijdag 23 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHA-FG
20:45
Waterlanders HR 1-VVV DELTA HR 2De Steupel    
H1F-AH
21:30
Inter Rijswijk HS 5-VVV DELTA HS 2Marimbahal    
 
zaterdag 24 februari 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3O-BH
12:00
Punch DS 6-VVV DELTA DS 5TU-Sportcentrum    
H3O-DH
18:00
Punch HS 8-VVV DELTA HS 5TU-Sportcentrum    
 
vrijdag 02 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H3O-IH
21:30
Kratos '08 HS 9-VVV DELTA HS 5Tanthof    
 
zaterdag 03 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-KH
16:30
Timios DS 1-VVV DELTA DS 1Groenswaard    
 
donderdag 08 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3P-HJ
19:30
VVV DELTA DS 4-Timios DS 5De Hoornbloem1? ? 
RTHA-DC-2
20:30
VVV DELTA HR 1-Volley2B HR 1Kerkpolder1? ? 
RHHA-GB
20:30
VVV DELTA HR 2-Nesselande HR 1Kerkpolder1? ? 
H2K-HJ
21:00
VVV DELTA HS 4-VCH HS 1De Hoornbloem1? ? 
H3O-HJ
21:00
VVV DELTA HS 5-Netwerk HS 1De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 09 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1F-HJ
19:30
VVV DELTA DS 2-Kalinko DS 4Kerkpolder1? ? 
D3O-HK
19:30
VVV DELTA DS 5-Kalinko DS 10Kerkpolder1? ? 
HPC-IL
19:30
VVV DELTA HS 1-SKC HS 1Kerkpolder1? ? 
H3P-HJ
19:30
VVV DELTA HS 6-Punch HS 9Kerkpolder1? ? 
D1E-HJ
21:30
VVV DELTA DS 1-Aspasia DS 2Kerkpolder1? ? 
D2J-HJ
21:30
VVV DELTA DS 3-NOVO DS 2Kerkpolder1? ? 
H1F-HJ
21:30
VVV DELTA HS 2-VV Haaglanden HS 2Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 10 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H2J-HJ
15:00
VVV DELTA HS 3-VCH HS 2Kerkpolder1? ? 
 
donderdag 15 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D2J-IH
19:30
VV Haaglanden DS 4-VVV DELTA DS 3Essesteyn    
 
vrijdag 16 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H2K-IH
19:30
Kratos '08 HS 6-VVV DELTA HS 4Tanthof    
D3P-IH
20:45
Kalinko DS 9-VVV DELTA DS 4Houtrust sporthal    
D1F-IH
21:15
Aspasia DS 1-VVV DELTA DS 2De Ridderhof    
HPC-LI
21:30
SKC HS 1-VVV DELTA HS 1Universitair SC    
D3O-IH
21:30
Sovicos DS 5-VVV DELTA DS 5Steenwijklaan    
 
zaterdag 17 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1E-IH
16:00
SKC DS 2-VVV DELTA DS 1Universitair SC    
H2J-IH
16:30
VollinGo HS 5-VVV DELTA HS 3De Zebra    
H1F-IH
17:30
Zovoc HS 2-VVV DELTA HS 2Noord-Westerhal    
H3P-IH
19:30
Zovoc HS 4-VVV DELTA HS 6Noord-Westerhal    
 
vrijdag 23 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D1F-LH
19:30
Kratos '08 DS 4-VVV DELTA DS 2Tanthof    
H3O-LH
19:30
Monza HS 4-VVV DELTA HS 5De Wielepet    
D3O-LH
19:30
PQV Pijl Solutions DS 3-VVV DELTA DS 5SC Vreeloo    
H1F-LH
19:30
Punch HS 3-VVV DELTA HS 2TU-Sportcentrum    
H2K-LH
19:30
Punch HS 6-VVV DELTA HS 4TU-Sportcentrum    
D1E-LH
20:45
Kalinko DS 3-VVV DELTA DS 1Houtrust sporthal    
 
zaterdag 24 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3P-LH
13:00
DVC DS 4-VVV DELTA DS 4Dorpshuis Custwijck    
H2J-LH
14:30
Timios HS 3-VVV DELTA HS 3Groenswaard    
H3P-LH
15:00
VTC Woerden HS 5-VVV DELTA HS 6Thijs van der Polsha    
D2J-LH
16:00
Kratos '08 DS 5-VVV DELTA DS 3Tanthof    
HPC-GI
21:30
Kratos '08 HS 1-VVV Delta HS 1Tanthof    
 
vrijdag 30 maart 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RTHA-AD-2
20:30
WVV HR 1-VVV DELTA HR 1De Schulpwei    
 
donderdag 05 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHA-GC
20:30
VVV DELTA HR 2-Timios HR 1Kerkpolder1? ? 
D1E-HG
21:00
VVV DELTA DS 1-RVV DS 2De Hoornbloem1? ? 
H2J-HG
21:00
VVV DELTA HS 3-PQV Pijl Solutions HS 3De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 06 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3P-HG
19:30
VVV DELTA DS 4-Sovicos DS 4Kerkpolder1? ? 
H1F-HG
19:30
VVV DELTA HS 2-Sovicos HS 2Kerkpolder1? ? 
H2K-HG
19:30
VVV DELTA HS 4-Kratos '08 HS 3Kerkpolder1? ? 
H3O-HG
19:30
VVV DELTA HS 5-Thor HS 2Kerkpolder1? ? 
D1F-HG
21:30
VVV DELTA DS 2-Sovicos DS 1Kerkpolder1? ? 
D3O-HG
21:30
VVV DELTA DS 5-Kalinko DS 8Kerkpolder1? ? 
HPC-IF
21:30
VVV DELTA HS 1-Punch HS 1Kerkpolder1? ? 
H3P-HG
21:30
VVV DELTA HS 6-Thor HS 3Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 07 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D2J-HG
15:00
VVV DELTA DS 3-Sovicos DS 2Kerkpolder1? ? 
 
vrijdag 13 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
H2K-FH
19:30
Inter Rijswijk HS 6-VVV DELTA HS 4Marimbahal    
H3P-FH
19:30
Kratos '08 HS 7-VVV DELTA HS 6Tanthof    
H2J-FH
19:30
Monza HS 3-VVV DELTA HS 3De Wielepet    
D1F-FH
19:30
Timios DS 2-VVV DELTA DS 2De Plataan    
D2J-FH
21:15
PQV Pijl Solutions DS 2-VVV DELTA DS 3SC Vreeloo    
D1E-FH
21:30
Kratos '08 DS 3-VVV DELTA DS 1Tanthof    
H1F-FH
21:30
Timios HS 1-VVV DELTA HS 2De Plataan    
 
zaterdag 14 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3P-FH
13:00
Punch DS 7-VVV DELTA DS 4TU-Sportcentrum    
HPC-EI
19:30
Zovoc HS 1-VVV DELTA HS 1Noord-Westerhal    
 
donderdag 19 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
RHHA-GD
20:30
VVV DELTA HR 2-Volcano HR 1Kerkpolder1? ? 
H1F-HE
21:00
VVV DELTA HS 2-DEO HS 1De Hoornbloem1? ? 
 
vrijdag 20 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D2J-HE
19:30
VVV DELTA DS 3-Velo DS 2Kerkpolder1? ? 
HPC-ID
19:30
VVV DELTA HS 1-Dosko HS 1Kerkpolder1? ? 
H2J-HE
19:30
VVV DELTA HS 3-Kalinko HS 4Kerkpolder1? ? 
H2K-HE
19:30
VVV Delta HS 4-Nesselande HS 4Kerkpolder1? ? 
H3P-HE
19:30
VVV DELTA HS 6-Netwerk HS 2Kerkpolder1? ? 
D1E-HE
21:30
VVV DELTA DS 1-VSTS DS 2Kerkpolder1? ? 
D1F-HE
21:30
VVV DELTA DS 2-Kratos '08 DS 2Kerkpolder1? ? 
H3O-HE
21:30
VVV DELTA HS 5-Inter Rijswijk HS 7Kerkpolder1? ? 
 
zaterdag 21 april 2018
Wed.Nummer
Tijd
Thuis Team Uit TeamSporthalVeld1e Scheidsrechter2e Scheidsr.TellerOpmerkingen
D3P-HE
13:30
VVV DELTA DS 4-Inter Rijswijk DS 6Kerkpolder1? ? 
D3O-HE
13:30
VVV DELTA DS 5-DEO DS 2Kerkpolder1? ?