Volleybalvereniging VVV Delta

Delta beker programma

Uitslagen & programma vanaf 19-09-2017
Vorige periodeVolgende periode
DatumWed.NummerThuis Team Uit TeamScheidsrechterTellerSporthalUitslag
20 september 2017 19:45BD0B-79Lovoc DS 2-Jupiter DS 2 Spz Eikenrode
21 september 2017 20:45BD0B-72VCH DS 1-SKC DS 2 Concordia
25 september 2017 20:00BD1C-58Touché '86 DS 2-Vives DR 2 De Trits 
25 september 2017 20:00BH1B-50VCH HS 3-VCC'92 HS 2 FBK-hal 
02 oktober 2017 21:15BH1B-33Touché '86 HS 1-Limes HS 2 De Trits 
03 oktober 2017 20:45BD1C-56Bourgondië DS 2-Plus van Soest/A.G.A.V.S. Soesterberg DS 1 Sportcomplex Marienh 
04 oktober 2017 19:30BM1A-34GSC MA 1-Velo MA 1 De Fluit 
04 oktober 2017 21:00BH1A-45VCH HS 1-RVV HS 1 FBK-hal 
05 oktober 2017 21:15BD1C-52In Up Go DS 2-Liusna DS 3 De Tweesprong 
09 oktober 2017 20:30BH1C-57VC Houten HS 1-VTC Woerden HS 4 De Molenwiek 
09 oktober 2017 20:45BH1B-41Castellum HS 1-DOS HS 1 De Arena 
09 oktober 2017 21:30BH1C-34vc Nuevo HR 1-Vives HR 1 IJsselhal 
10 oktober 2017 19:30BM1A-57Unicornus MA 1-VOC-Maarssen MA 1 De Kuil 
10 oktober 2017 20:00BD1C-45Servylo DS 2-OKV DR 1 De Mammoet 
10 oktober 2017 20:45BH1C-37vc Nuevo HR 2-Unicornus HS 2 De Kuil 
11 oktober 2017 19:45BD1B-62Wognum DS 1-Alvoco DS 1 Westfrieslandhal 
11 oktober 2017 20:00BD1C-51Liusna DS 2-Cratos DS 1 De Waterkanten 
11 oktober 2017 20:00BD1C-53Liusna DS 1-Almere Buiten DS 1 De Waterkanten 
11 oktober 2017 21:00BH1B-55Liusna HS 1-Kratos '08 HS 2 De Waterkanten 
11 oktober 2017 21:15BH1B-44VTC Woerden HS 3-SKC HS 2 Thijs van der Polsha 
11 oktober 2017 21:15BH1B-54Lovoc HS 2-vv Jonas HS 2 Spz Eikenrode 
14 oktober 2017 19:00BH1B-48The Setfighters HS 1-VV Amsterdam HS 4 Zaanlands West 
16 oktober 2017 19:00BH1B-51AMVJ-Martinus HS 1-vv Nederhorst HS 1 Nieuwe Bankrashal 
16 oktober 2017 19:30BD1C-62Plus van Soest/A.G.A.V.S. Soesterberg DS 2-vv Nederhorst DS 1 Banninghal 
16 oktober 2017 19:45BD1B-48Servia DS 1-Shot DS 2 Helsdingen 
16 oktober 2017 19:45BD1C-60Servia DR 2-Servia DS 2 Helsdingen 
16 oktober 2017 20:00BH1A-54Nesselande HS 2-SKC HS 1 Swanla 
16 oktober 2017 20:15BD1C-38VVV DELTA DS 4-SKC DS 6??De Hoornbloem 
16 oktober 2017 20:15BD1C-61Servia DR 1-Touché '86 DS 1 Helsdingen 
16 oktober 2017 20:30BD1B-44Timios DS 1-DOS DS 2 Groenswaard 
16 oktober 2017 20:30BD1B-55VCH DS 3-AMVJ-Martinus DS 1 FBK-hal 
16 oktober 2017 20:30BH1B-42Timios HS 2-SKC HS 3 De Plataan 
16 oktober 2017 20:45BD1B-36Castellum DS 1-Aspasia DS 1 De Arena 
16 oktober 2017 21:00BD1C-57Plus van Soest/A.G.A.V.S. Soesterberg DS 3-Servia DS 3 Banninghal 
16 oktober 2017 21:15BH1B-32Servia HS 2-Cratos HS 1 Helsdingen 
16 oktober 2017 21:15BH1C-44Volcano HR 1-UFO HS 1 Fortunahal 
16 oktober 2017 21:15BH1C-48Volcano HR 2-Kratos '08 HS 11 Fortunahal 
16 oktober 2017 21:15BH1C-61Servia HS 3-Go'97 HS 1 Helsdingen 
16 oktober 2017 21:30BH1B-61VVV Delta HS 3-Kratos '08 HS 6 Kerkpolder 
16 oktober 2017 21:30BH1C-32Vives HR 2-Plus van Soest/A.G.A.V.S. Soesterberg HS 2 IJsselhal 
16 oktober 2017 21:30BH1C-38Vives HR 3-NVC HR 1 IJsselhal 
17 oktober 2017 19:45BM1A-31Gemini-Kangeroes MA 1-VVV DELTA MA 2 De Vliethorst 
17 oktober 2017 19:45BM1A-38Gemini-Kangeroes MA 3-Aspasia MA 1 De Vliethorst 
17 oktober 2017 20:00BD1B-37Gemini-Kangeroes DS 1-RVV DS 1 De Vliethorst 
17 oktober 2017 20:00BD1C-42OKV DS 2-Limes DR 5 De Kroon 
17 oktober 2017 20:00BH1C-58UVV/Sphynx HS 2-Taurus HR 1 Sporthal De Papercli 
17 oktober 2017 20:45BH1B-31Bourgondië HS 1-Switch Hooglanderveen HS 2 Sportcomplex Marienh 
17 oktober 2017 21:00BH1B-62Gemini-Kangeroes HS 2-GSC HS 1 De Vliethorst 
17 oktober 2017 21:00BH1C-51VTC Woerden HS 6-vv Nederhorst HS 2 Thijs van der Polsha 
18 oktober 2017 19:00BD1C-37Punch DS 5-Kratos '08 DS 11 TU-Sportcentrum 
18 oktober 2017 19:00BH1B-60Punch HS 3-Monza HS 1 TU-Sportcentrum 
18 oktober 2017 19:30BD1B-56Forza Hoogland DS 2-Dinto DS 5 Nieuwland 
18 oktober 2017 19:30BD1B-57VV Amsterdam DS 4-MOVE DS 2 Blauwwit 
18 oktober 2017 19:30BH1B-49Lovoc HS 1-K.V.A. HS 2 Spz Eikenrode 
18 oktober 2017 20:00BD1C-50VCC'92 DS 2-K.V.A. DS 6 Wormer Sporthal 
18 oktober 2017 20:00BD1C-54VCC'92 DS 3-K.V.A. DS 3 Wormer Sporthal 
18 oktober 2017 20:00BH1C-41VCC'92 HS 4-Kratos '08 HS 8 Wormer Sporthal 
18 oktober 2017 20:15BD1B-38VVV DELTA DS 1-SKC DS 3??De Hoornbloem 
18 oktober 2017 20:15BH1A-57VVV DELTA HS 1-Shot HS 1??De Hoornbloem 
18 oktober 2017 20:30BD1B-61Dinto DS 7-VVW DS 1 De Doorbraak 
18 oktober 2017 21:00BD1C-31Punch DS 6-Kratos '08 DS 7 TU-Sportcentrum 
18 oktober 2017 21:00BH1B-56Punch HS 2-VVV DELTA HS 2 TU-Sportcentrum 
18 oktober 2017 21:15BH1B-52Wognum HS 1-VCC'92 HS 3 Westfrieslandhal 
18 oktober 2017 21:15BH1C-50Taurus HR 2-VSTS HS 2 Kruisboog 
18 oktober 2017 21:30BD1B-31NOVO DS 2-GSC DS 1 Sportpark Duinweteri 
19 oktober 2017 18:45BM1A-44KIREMKO VTC Woerden MA 1-VSTS MA 1 Thijs van der Polsha 
19 oktober 2017 19:30BD1B-43Dosko DS 2-Tovo DS 1 De Stolp 
19 oktober 2017 20:45BH1B-34OKV HS 1-Shot HS 2 De Kroon 
19 oktober 2017 21:00BH1C-56OKV HR 1-Bourgondië HS 3 De Kroon 
19 oktober 2017 21:00BH1C-59Irene HS 3-SKC HS 5 Kees Boekehal 
20 oktober 2017 19:30BD1B-60The Setfighters DS 1-VIP DS 1 Zaanlands West 
20 oktober 2017 19:30BH1C-46Inter Rijswijk HS 7-Setumup HS 1 Marimbahal 
20 oktober 2017 19:30BJ2B-19-rden JB 1  
20 oktober 2017 19:30BJ2B-20-  
20 oktober 2017 19:30BJ2B-22-JB 1  
20 oktober 2017 19:30BJ2B-23-  
20 oktober 2017 19:30BJ2B-27-JB 1  
20 oktober 2017 19:30BJ2B-29-est/A.G.A.V.S. Soesterberg JB 1  
20 oktober 2017 19:30BM1A-32VVV DELTA MA 1-Kalinko MA 1??Kerkpolder 
20 oktober 2017 20:00BD1B-58K.V.A. DS 1-Madjoe DS 5 ROC Zuid 
20 oktober 2017 20:00BD1C-32-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-33-tions DS 4  
20 oktober 2017 20:00BD1C-34-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-35-k DS 6  
20 oktober 2017 20:00BD1C-39-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-40-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-41-6  
20 oktober 2017 20:00BD1C-43-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-46-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-47-3  
20 oktober 2017 20:00BD1C-48-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-49-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-55-  
20 oktober 2017 20:00BD1C-59-ndië DS 1  
20 oktober 2017 20:00BH1A-55K.V.A. HS 1-Plus van Soest/A.G.A.V.S. Soesterberg HS 1 ROC Zuid 
20 oktober 2017 21:30BD1B-33Punch DS 3-Kratos '08 DS 2 TU-Sportcentrum 
20 oktober 2017 21:30BH1C-33Majella HS 4-VOC-Maarssen HS 4 Galgenwaard Sportcen 
20 oktober 2017 21:30BH1C-43VVV DELTA HS 5-Setumup HS 3??Kerkpolder 
20 oktober 2017 21:30BH1C-49DEO HS 2-Donar HS 2 Jan Janssenhal 
21 oktober 2017 14:00BD1B-32-ons DS 2  
21 oktober 2017 14:00BD1B-34-3  
21 oktober 2017 14:00BD1B-35-DS 1  
21 oktober 2017 14:00BD1B-39-5  
21 oktober 2017 14:00BD1B-40-  
21 oktober 2017 14:00BD1B-41-  
21 oktober 2017 14:00BD1B-42-  
21 oktober 2017 14:00BD1B-45-k DS 4  
21 oktober 2017 14:00BD1B-46-  
21 oktober 2017 14:00BD1B-47-  
21 oktober 2017 14:00BD1B-49-1  
21 oktober 2017 14:00BD1B-50-  
21 oktober 2017 14:00BD1B-51-  
21 oktober 2017 14:00BD1B-52-  
21 oktober 2017 14:00BD1B-53-DS 1 - Forza Hoogland DS 5  
21 oktober 2017 14:00BD1B-54-oc DS 1  
21 oktober 2017 14:00BD1C-44VOC-Maarssen DS 2-Bevoc DS 3 Bloemstede 
21 oktober 2017 17:00BH1B-36-ondië HS 2  
21 oktober 2017 17:00BH1B-37-  
21 oktober 2017 17:00BH1B-38-HS 1  
21 oktober 2017 17:00BH1B-40-  
21 oktober 2017 17:00BH1B-45-  
21 oktober 2017 17:00BH1B-46-HS 2  
21 oktober 2017 17:00BH1B-53-  
21 oktober 2017 17:00BH1B-58-S 2  
21 oktober 2017 17:00BH1C-31Jupiter HS 3-VTC Woerden HS 5 De Noort Syde 
24 oktober 2017 21:30BH1A-32-  
24 oktober 2017 21:30BH1A-34-eistad HS 2  
24 oktober 2017 21:30BH1B-57Inter Rijswijk HS 5-Kratos '08 HS 4 Marimbahal 
01 november 2017 21:00BD1B-59VCC'92 DS 1-Ardea DS 1 Wormer Sporthal 
11 november 2017 14:00BJ2B-21Thor JB 1-Timios JB 1 De Waard 
16 november 2017 19:15BJ2B-16VVV DELTA JC 1-Kalinko JC 1??De Hoornbloem 
16 november 2017 19:15BJ2B-18VVV DELTA JB 1-Kalinko JB 1??De Hoornbloem 
16 november 2017 19:30BJ2B-17VV Haaglanden JC 1-Velo JB 1 Essesteyn 
17 november 2017 19:30BH1C-35-6  
17 november 2017 19:30BH1C-39-  
17 november 2017 19:30BH1C-40-lutions HS 4  
17 november 2017 19:30BH1C-42-  
17 november 2017 19:30BH1C-45-  
17 november 2017 19:30BH1C-47-  
17 november 2017 19:30BH1C-53-  
17 november 2017 19:30BH1C-55-  
17 november 2017 19:30BH1C-60-  
17 november 2017 19:30BH1C-62-  
17 november 2017 19:30BJ2B-15VVV DELTA JC 2-Gemini-Kangeroes JC 1??Kerkpolder 

Vul tenminste de onderstaande met (*) aangegeven velden in als je de uitslag(en) direct wil bijwerken in de tabel.

Naam (*)
E-mail (*)
Vereniging
 Je naam, e-mail en vereniging in een cookie bewaren, zodat je het de volgende keer niet meer hoeft in te tikken?